POZDROWIENIA Z OBOZU

Witamy i pozdrawiamy z naszego Magicznego Obozu.

Bawimy się świetnie i aż tyle się dzieje, że trudno znaleźć czas na relację w internecie, ale przepraszamy i oto małe co nie co.

Zaczęło się od iluzji, magicznych sztuczek i eksperymentów. Wszyscy brali udział w przygotowaniach i występach, których było tak dużo, że musieliśmy rozdzielić je na dwa dni. Młodzi magicy aż rwali się na scenę żeby pokazać swoje umiejętności.

Następną atrakcją dla uczestników naszego obozu był dzień z potworami, w trakcie którego dzieciaki uczyły się projektowania twarzy strasznych kreatur. Został on uwieńczony dyskoteką, na której obozowicze zostali pomalowani według swoich własnych projektów.

W między czasie odwiedziła nas straż pożarna, która przekazała wiele cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa i prawidłowego zachowania w razie pożaru. Nie obyło się bez śmigusa dyngusa chociaż Wielkanoc dawno za nami.

Ponad to pluskamy się codziennie w basenie (kliknij w link: http://www.youtube.com/watch?v=qo4t_Tsubqw ) , odbywamy gry terenowe, chodzimy na wycieczki i jemy wszystkie posiłki aż się uszy trzęsą, bo na apetyt nie możemy narzekać.

 

Pogoda dopisuje, humory także więc bawimy się dalej.

POZDRAWIAMY