SUKCES Szkolenia - Językowe |  Privacy Policy

AKTUALNOŚCI

SEND  CLEAR

Spotkania z Lektorem

20, 22, 27, 29 Września (wtorki i czwartki) w godzinach 18:00-19:30 - zapraszamy wszystkich chętnych (młodzież i dorosłych) na spotkanie z Lektorem, mające na celu określenie poziomu znajomości języka angielskiego i przypisanie do konkretnych grup językowych.

Przed przybyciem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 516-171-939

*************************************************************************

Zapraszamy do oglądania relacji z obozu na Facebooku :)

Relacja z festynów szkolnych

Szanowni Państwo.

Z ogromnym niepokojem przyjęliśmy projekt ustawy o VAT z dn. 15.09.2015 r. zakładający nałożenie VAT 23% na kursy językowe.

Oznaczałoby to szereg negatywnych skutków, m.in.:

– podniesienie cen kursów językowych,

– zmniejszoną dostępność dzieci i młodzieży do języków obcych, a przez to ich mniejsze szanse na odnoszenie sukcesów w szkołach i później na rynku pracy,

– zwiększenie różnic pomiędzy uczniami mniej i bardziej zamożnymi, a także pomiędzy dziećmi polskimi i ich europejskimi rówieśnikami,

– wzrost szarej strefy tzw. korepetycji, których jakość nie podlega żadnej kontroli.

W związku z powyższym bardzo aktywnie działamy na rzecz zmiany kształtu ustawy. Prosimy Państwa o wsparcie i podpisanie petycji online „Nie dla VAT”.

**********************************************************************

* WOLNE TERMINY ZAJĘĆ DLA SP2 W MARKACH