KADRA SUKCESU

Nasza kadra to zespół doskonale współpracujących ze sobą lektorów i specjalistów zajmujących się obsługą klienta. Wszyscy lektorzy posiadają wyższe wykształcenie lingwistyczne lub uzyskali międzynarodowe certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego. Z naszymi najmłodszymi „studentami” pracują osoby, które oprócz kompetencji językowych mogą pochwalić się przygotowaniem i doświadczeniem pedagogicznym. Dzięki temu usługi oferowane przez firmę Sukces-Szkolenia Językowe są najwyższej jakości i przynoszą trwałe efekty oraz zadowolenie uczniów.

OLA I MICHAŁ ŁAWECZKO, ZAŁOŻYCIELE I WŁAŚCICIELE SZKOŁY JĘZYKOWEJ "SUKCES"

W 2003 roku stworzyliśmy razem coś niesamowitego. Zaczynaliśmy sami, ale z biegiem czasu poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi, którzy bez wątpienia przyczynili się do naszego wspólnego „Sukcesu”.

Prowadzenie szkoły językowej to czasem ciężka i wyczerpująca praca, ale jest to przede wszystkim olbrzymia satysfakcja. Z wielką radością przyglądamy się od lat postępom naszych podopiecznych.​

Na co dzień jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i rodzicami cudownej Małgosi. Towarzyszą nam również nasze dwa  psiaki Bzynia i Glutek. W wolnym czasie lubimy poleniuchować, ale też od czasu do czasu wyjechać razem.

Laweczki.png