O NAS

Nasza szkoła istnieje od 2003 roku. Z powodzeniem prowadzimy zajęcia językowe na terenie Ząbek, Marek, Słupna i Warszawy. Mamy także bogatą ofertę dla firm i klientów biznesowych. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Ząbkach przy ulicy Dzikiej 37. Do dyspozycji naszych słuchaczy przeznaczonych jest osiem sal dydaktycznych. Prowadzimy także zajęcia w szkołach podstawowych w Ząbkach, Markach i Słupnie.

Dla Szkoły:

• SP1 w Ząbkach oraz SP4 w Ząbkach – zajęcia odbywają się w siedzibie Firmy, Ząbki ul. Piłsudskiego 37B (budynek na tyłach Szkoły SP1 w Ząbkach). Dzieci z klas 0-3 są przyprowadzane i odprowadzane na zajęcia przez naszych pracowników.

• SP2 w Ząbkach – zajęcia odbywają się na terenie Szkoły w sali nr 6,

• SP3 w Ząbkach oraz SP6 w Ząbkach – zajęcia odbywają się w siedzibie Firmy, Ząbki ul. Dzika 37. Dzieci z klas 1-3 są przyprowadzane i odprowadzane na zajęcia przez naszych pracowników.

• SP5 w Ząbkach - zajęcia odbywają się na terenie Szkoły

• SP1 Marki – zajęcia odbywają się na terenie Szkoły

• SP2 Marki – zajęcia odbywają się na terenie Szkoły

• SP1 Słupno - zajęcia odbywają się na terenie Szkoły

Dzięki naszej działalności wspieramy budżety tych szkół.

Współpracujemy z wydawnictwem Macmillan Education dzięki czemu każdego roku dobieramy podręczniki i materiały dodatkowe, dostosowane do potrzeb uczniów.

SZKOŁA JĘZYKOWA SUKCES OFERUJE:

• indywidualne oraz grupowe zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego,

• specjalne kursy przygotowujące do matury, egzaminów uniwersyteckich oraz egzaminów British Council (FCE, CAE, CPE, itd.),

• specjalne kursy dla firm i klientów biznesowych,

• tłumaczenia: angielski- polski, polski- angielski, rosyjski- polski.

ZAPEWNIAMY:

• dostosowanie programu, metod i środków dydaktycznych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań słuchacza,

• profesjonalną i przyjazną kadrę,

• bezstresową i ciekawą naukę języka,

• różnorodne materiały dydaktyczne,

• comiesięczną weryfikację postępów w nauce,

• konkurencyjne ceny i specjalne rabaty.

O NASZEJ RZETELNOŚCI, EFEKTYWNOŚCI ORAZ ZAANGAŻOWANIU W PROWADZENIE ZAJĘĆ ŚWIADCZĄ:

• Pozytywne opinie dyrektorów szkół, w których odbywają się zajęcia organizowane przez naszą firmę.

• Liczba stałych klientów- 80% naszych uczniów to klienci, którzy korzystają z oferowanych przez nas zajęć już od kilku lat.

• Coroczny wzrost ilości osób zapisujących się na nasze zajęcia.

• Pozytywne wyniki ewaluacji przeprowadzanych na koniec roku szkolnego wśród rodziców naszych uczniów.

• Rozszerzanie działalności o współpracę z nowymi szkołami i firmami.